Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Mikołów, ul. Kard. Wyszyńskiego 6 - WGN

78 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - 2 pokoje z potencjałem | ul.Wiosenna | parter | Klimzowiec
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-491
Cena 274 000 zł
cena / m² 6 157 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Łaziska Górne - Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum | Łaziska Górne
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Łaziska Górne
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-511
Cena 329 000 zł
cena / m² 6 580 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szczyrk - Zainwestuj lub zamieszkaj w Szczyrku | garaż i sauna
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Szczyrk
Liczba pokoi: 3
Metraż: 101.96m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-545
Cena 1 249 000 zł
cena / m² 12 250 zł

Oferta tylko u nas

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Lędziny - Mieszkanie na sprzedaż -2 pokoje bez nakładów remontowych. Dzień Otwarty!
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lędziny
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-507
Cena 389 000 zł
cena / m² 7 811 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - Kawalerka Chorzów Maciejkowice!
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 32.24m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-538
Cena 175 000 zł
cena / m² 5 428 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Zabrze - Duża kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym dla singla, pary lub inwestora !
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zabrze
Piętro: 4
Liczba pokoi: 1
Metraż: 35.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-547
Cena 235 000 zł
cena / m² 6 657 zł

Oferta tylko u nas

Obiekt komercyjny na  sprzedaż Wyry - Teren komercyjny z budynkiem produkcyjno-biurowym!
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Wyry
Liczba pokoi: 5
Metraż: 4330m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO049-442
Cena 7 700 000 zł
cena / m² 1 778 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Krapkowice - NOWA CENA!!! ATRAKCYJNE M4 - świetna lokalizacja
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Krapkowice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.76m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-465
Cena 345 000 zł
cena / m² 5 678 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Sosnowiec - M3 w świetnej lokalizacji! Idealne na start lub pod wynajem!
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Piętro: 8
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.13m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-499
Cena 279 000 zł
cena / m² 6 322 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Suszec - M-3 z balkonem | Suszec - 6km od Galerii Wiślanka!
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Suszec
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.34m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-506
Cena 229 000 zł
cena / m² 4 641 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gliwice - 2 pokoje z balkonem po remoncie przy Jasnej31 | Trynek
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-523
Cena 359 000 zł
cena / m² 9 398 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Dąbrowa Górnicza - Kawalerka -Reden, gratka dla singla, pary lub pod wynajem!
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Liczba pokoi: 1
Metraż: 33.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-534
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 870 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - DZIEŃ OTWARTY 28.05.26r.! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bytom, Stroszek, ul. Tysiąclecia
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 55m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-528
Cena 279 000 zł
cena / m² 5 073 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 3 Pokoje z Ogródkiem i Garażem, Parter, Niski Czynsz  Bytom-Miechowice
Data dodania: 20.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Liczba pokoi: 3
Metraż: 68.35m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-540
Cena 329 000 zł
cena / m² 4 813 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Pszczyna - M4 dla nowoczesnej rodziny po remoncie!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Pszczyna
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.58m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-405
Cena 389 000 zł
cena / m² 6 421 zł

Oferta tylko u nas

Garaż na  sprzedaż Tarnowskie Góry - Garaż na sprzedaż /Osada Jana
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Tarnowskie Góry
Metraż: 16.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SP049-435
Cena 45 000 zł
cena / m² 2 795 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - 53m2, Bytom Śródmieście! Nowa niższa cena!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 53.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-436
Cena 269 000 zł
cena / m² 5 066 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Mikołów - Atrakcyjny dom z ogródkiem i garażem kilka kroków od Rynku!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Liczba pokoi: 7
Metraż: 140m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-521
Cena 559 000 zł
cena / m² 3 993 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Lokal gastronomia na  sprzedaż Ruda Śląska - Dom przyjęć + dom mieszkalny - gotowy biznes eventowy
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ruda Śląska
Liczba pokoi: 5
Metraż: 529m²

Oferta na wyłączność

Oferta SL049-543
Cena 2 799 000 zł
cena / m² 5 291 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Mysłowice - Przytulne dwupokojowe mieszkanie dla singla lub pary!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mysłowice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²
Oferta SM049-544
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 237 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Bielsko Biała - Atrakcyjne i funkcjonalne M3 czeka na nowego właściciela!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Bielsko Biała
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-550
Cena 450 000 zł
cena / m² 9 613 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Oświęcim - Atrakcyjne M3 w świetnej lokalizacji!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Oświęcim
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.66m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-549
Cena 279 000 zł
cena / m² 6 247 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Zawadzkie - Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w Zawadzkie!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zawadzkie
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 43.44m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-457
Cena 225 000 zł
cena / m² 5 180 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Sosnowiec - NOWA CENA!!! NOWA CENA!!! NOWA CENA !!!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Liczba pokoi: 3
Metraż: 85.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-474
Cena 419 000 zł
cena / m² 4 895 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Sosnowiec - Doskonała Lokalizacja ! 3 pokoje
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.95m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-486
Cena 346 000 zł
cena / m² 5 496 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chełmek - Trzy pokoje do własnej aranżacji!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chełmek
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 64m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-487
Cena 349 000 zł
cena / m² 5 453 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Mikołów - Atrakcyjne i przestronne wnętrze w Mikołowie szuka Właściciela!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 83m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-498
Cena 449 000 zł
cena / m² 5 410 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Strzelce Opolskie - Atrakcyjne i przestronne wnętrze w Strzelcach Opolskich szuka Właściciela!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Strzelce Opolskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 4
Metraż: 73.87m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-527
Cena 425 000 zł
cena / m² 5 753 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Opole - Całe piętro na poddaszu czeka na miłośnika nietuzinkowych klimatów!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Opole
Piętro: 2
Liczba pokoi: 4
Metraż: 81.21m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-526
Cena 639 000 zł
cena / m² 7 868 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Strzelce Opolskie - 3 pokoje, dwustronny układ. Spokojna, zielona część miasta Strzelce Opolskie!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Strzelce Opolskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.47m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-529
Cena 435 000 zł
cena / m² 6 963 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - Dzień Otwarty! 1 pokój w pobliżu Silesii i Parku Śląskiego | balkon z widokiem na zieleń
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Liczba pokoi: 1
Metraż: 28.45m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-532
Cena 259 000 zł
cena / m² 9 104 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Paniówki - Klimatyczny dom, nawet dla kilku pokoleń!
Data dodania: 16.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Paniówki
Liczba pokoi: 7
Metraż: 299m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-473
Cena 1 199 000 zł
cena / m² 4 010 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Ruda Śląska - Dom + Restauracja - gotowy biznes eventowy
Data dodania: 16.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Ruda Śląska
Liczba pokoi: 5
Metraż: 529m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD049-542
Cena 2 799 000 zł
cena / m² 5 291 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Dwa pokoje do remontu, Michałkowice! Idealna propozycja dla singla, pary, czy inwestora!
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-496
Cena 229 000 zł
cena / m² 6 026 zł

Oferta tylko u nas

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - Oferta dla młodych, seniora lub sprytnego inwestora! CO z sieci. Przyjdź, Zobacz, Ponegocjujmy!
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 44.49m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-518
Cena 316 000 zł
cena / m² 7 103 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Lokal usługowy na  sprzedaż Chorzów - Atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż w Chorzowie!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Liczba pokoi: 3
Metraż: 73.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SL049-335
Cena 199 000 zł
cena / m² 2 722 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 59 m2 w Centrum. Ogrzewanie miejskie.Dzień Otwraty!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-478
Cena 249 500 zł
cena / m² 4 242 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Zabrze - Gratka na START i nie tylko w dobrej lokalizacji!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Zabrze
Piętro: 8
Liczba pokoi: 2
Metraż: 51.02m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-488
Cena 334 900 zł
cena / m² 6 564 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies