Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Mikołów, ul. Kard. Wyszyńskiego 6 - WGN - strona 2

56 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Piekary Śląskie - Atrakcyjne M-3 w preferowanej dzielnicy Piekar Śląskich!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Piekary Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.25m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-492
Cena 195 000 zł
cena / m² 5 235 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Sosnowiec - Doskonała Lokalizacja ! 3 pokoje
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.95m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-486
Cena 346 000 zł
cena / m² 5 496 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Sosnowiec - M3 w świetnej lokalizacji! Idealne na start lub pod wynajem!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Sosnowiec
Piętro: 8
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.13m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-499
Cena 279 000 zł
cena / m² 6 322 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - Oferta dla młodych, seniora lub sprytnego inwestora! CO z sieci.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 44.49m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-518
Cena 326 000 zł
cena / m² 7 327 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Strzelce Opolskie - Atrakcyjne i przestronne wnętrze w Strzelcach Opolskich szuka Właściciela!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Strzelce Opolskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 4
Metraż: 73.87m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-527
Cena 425 000 zł
cena / m² 5 753 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Strzelce Opolskie - 3 pokoje, dwustronny układ. Spokojna, zielona część miasta Strzelce Opolskie!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Strzelce Opolskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.47m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-529
Cena 435 000 zł
cena / m² 6 963 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Katowice - 1 pokój w pobliżu Silesii i Parku Śląskiego | balkon z widokiem na zieleń
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Liczba pokoi: 1
Metraż: 28.45m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-532
Cena 259 000 zł
cena / m² 9 104 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - 3 POKOJE, 63m2-Chrzanów, Centrum!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.57m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-500
Cena 399 000 zł
cena / m² 6 377 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Szczyrk - Luksus w sercu Szczyrku | garaż i sauna
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szczyrk
Liczba pokoi: 3
Metraż: 101.96m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-421
Cena 1 249 000 zł
cena / m² 12 250 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Mysłowice - Mały metraż wielkie możliwości!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Mysłowice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.68m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-426
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 281 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Krapkowice - Atrakcyjne M4 - świetna lokalizacja
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Krapkowice
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.76m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-465
Cena 369 000 zł
cena / m² 6 073 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Gliwice - 2 pokoje z balkonem po remoncie przy Jasnej31 | Trynek
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-523
Cena 359 000 zł
cena / m² 9 398 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Opole - Całe piętro na poddaszu czeka na miłośnika nietuzinkowych klimatów!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Opole
Piętro: 2
Liczba pokoi: 4
Metraż: 81.21m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-526
Cena 639 000 zł
cena / m² 7 868 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Bytom - Klimatyczne 3-pokoje/85m2/ w sercu Bytomia nieopodal Agory. Umowa Przedwstępna!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Bytom
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 85.48m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-413
Cena 390 000 zł
cena / m² 4 562 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Tarnowskie Góry - Trzy pokoje do aranżacji w świetnej lokalizacji!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tarnowskie Góry
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-431
Cena 270 000 zł
cena / m² 4 891 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Wyjątkowe 58m2 z tarasem 17m2. Osiedle Basztowe!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.83m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-458
Cena 459 000 zł
cena / m² 7 802 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies